O nás

Profimysl.cz vzniklo z lásky k přírodě, myslivosti a touze spojit tradici s moderním pojetím ochrany naší divoké přírody.

Jsme váš průvodce a spojenec na cestě, která propojuje naši vášeň k lovu s hlubokým respektem k divočině.

Lovec a Ochránce

Jsme přesvědčeni, že myslivost může být silným spojencem v ochraně přírody. Lovec má jedinečný vztah k divokým zvířatům a krajině, a tuto vášeň chceme směřovat k zachování naší přírodní krásy.

Etika a Udržitelnost

Naše stránky propagují etický přístup k lovu a myslivosti. Chceme, aby lovci chápali, že jejich rozhodnutí a činy mají vliv na ekosystém. Společně se snažíme o udržitelný a ohleduplný lov, který nepoškozuje naši divokou faunu.

Vzdělávání a Společenství

Profimysl.cz je více než jen informační zdroj. Chceme vytvořit komunitu myslivců, kteří jsou si vědomi svého vlivu na přírodu. Vzděláváme a podporujeme myslivce v jejich snaze o rozvoj lovecké dovednosti a péči o přírodu.

Aktuality

V naší sekci Aktuality vás budeme pravidelně informovat o nejnovějších událostech, zprávách a událostech ve světě myslivosti, přírodní ochrany a loveckých aktivit. Sledujte nás, abyste byli vždy v obraze.

O nás

příroda na prvním místě

Naše vášeň pro myslivost a přírodu nás spojila do jednoho týmu. Jsme zde, abychom vám přinesli relevantní informace, rady, a zkušenosti od zkušených myslivců, kteří sdílejí naše hodnoty. Společně chceme, aby myslivost byla způsobem života, který spojuje lásku k lovu s ochranou naší krásné české přírody.

Následujte nás na naší cestě objevování krásy a dobrodružství loveckého umění. Věříme, že společně můžeme dosáhnout většího porozumění a péče o naši divočinu.