Nainstalujte si prosím Flash Player.

Tato rubrika slouží zdarma všem myslivcům kteří chtějí využít těchto stránek například při prodeji nebo koupi zbraně, psa, seznámení, společenského oznámení, atd.

Návrh inzerátu zasílejte na  e - mail:  profimysl@profimysl.cz ,  stejně tak žádost o jeho úpravu nebo odstranění !

inzerce

Vaše internetová adresa bude uložena a v budoucnu Vám budeme zasílat informace o různých aktivitách APM ČR, dalších mysliveckých organizací, nebo jiných důležitých událostech v myslivosti (Myslivecký Informační Systém). Pokud nemáte zájem o tuto bezplatnou službu, prosím uveďte tuto informaci jasně v e-mailu spolu s návrhem Vašeho inzerátu !

Podle povahy inzerátu nebo po domluvě bude umístěn nejdéle na dobu 12ti měsíců do příslušné kategorie, která může být i nově utvořena.  Inzerce firem je umožněna pouze z řad sponzorů APM ČR, kterým tímto chceme vyjádřit poděkování za podporu bez níž bychom se jen těžko obešli jak při pořádání různých akcí tak i při běžné činnosti naší organizace.

Provozovatel si vyhrazuje právo na nezveřejnění inzerátu v případě, že jeho obsah je v rozporu s právními předpisy této země a mysliveckou morálkou a etikou !